Apie mane

Mintis, surinktas čia, paėmiau iš galybės kūrinių ir minčių rinkinių. Mintys be parašo arba yra ištrauktos iš rinkinių, kurių autoriai nenurodyti. Kitos mintys pasirašytos jų autorių, tik, deja, kai jas perrašiau, tiksliai nesižymėjau, iš kokio tiksliai kūrinio.

Dažnai verčiau autorių mintis ne iš originalų, o iš vertimų į kitas kalbas, todėl mano vertimas gali pasirodyti ne visai tikslus. Kita priežastis, dėl ko tos mintys gali ne visai atitikti originalus, – rinkdamas neretai pavienes mintis iš ilgų svarstymų, dėl aiškumo ir įspūdžio vientisumo turėjau praleisti kai kuriuos žodžius ir sakinius, o sykiais ne tik pakeisti žodžius kitais, bet ir išreikšti mintį savais žodžiais, nes mano knygos tikslas yra ne pateikti tikslius žodinius rašytojų vertimus, o naudojantis didžiomis, vaisingomis skirtingų rašytojų mintimis suteikti gausiam skaitytojų būriui kasdienį skaitymo šaltinį, aptariantį geriausias mintis ir jausmus.

Norėčiau, jog kasdien skaitydami šią knygą žmonės patirtų tą patį gerą, pakilų jausmą, kurį jutau žymėdamasis, rinkdamas knygas. Manau, kad šios mintys yra indėlis į žmoniškumą, o tinklaraščio versija labiau pritaikyta šiuolaikiniam, nuolat skubančiam skaitytojui. Čia ne tik rasite kasdienius pamokymus ir pamąstymus, bet ir rašytojo Levo Tolstojaus pagrindines mintis. Tokios mintys tebus maistas sielai, sviestas duonai, o kartais ir druska žaizdai. Tegul mūsų žmoniškumas niekada neužmiega!

Visada jūsų

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s